| teodoradienutzza a întrebat:

Imi place un baiat din clasa mea.Nu stiu daca ma place, dar in general se comporta frumos cu mine(crede ca sunt de treaba si ca nu am fite). Il place foarte tare despre el deoarece este cu bun simt, e foarte destept, nu injura, e un gentleman, Problema e ca nu stiu cum sa ma apropii de el, fiindca lui nu ii prea plac fetele, nu e homosexual, dar pur si simplu nu se innebuneste cu fetele...happyIntrebarea e cum pot sa-l fac sa se indragosteasca de mine? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Heng a răspuns:

Te faci buna rrraaaaaaauuuuuuu!

| 123456789eooo a răspuns:

Pai stai mai mult in preajma lui..si intodeauna sa fii tu insati pentru ca o persoana trebuie sa te accepte asa cum esti nu sa joci un rol! asta consider ca e cel mai important! pup si sper sa fiti impreuna':*