| nmbhvfbgdhbv a întrebat:

Imi place un baiat foarte mult.Acum cativa ani am fost imrepuna nu prea mult deoarece nu stiam sal pretuiesc.Inca mai vorbim si ne intelegem destul de bine dar are o prietena.Nu stiu ce sa fac.As vrea sa fim din nou impreuna deoarece tin foarte mult la el dar el sta cu fata asta si nu vreau sa ii despart eu. O sa urluu! Ce sa fac sa ii spun ca il plac dar apoi imi e frica ca nu cumva sa faca misto de minestraight face!

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce n-ai ştiut să preţuieşti, pe veci rămâne pierdut.
Eu să fiu în locul lui chiar aş face mişto de tine.

Cum ţi-a spus şi HBK, las-o moartă şi vei găsi alt băiat pe placul tău.

| HBK a răspuns:

N-ar fi frumos sa ii desparti, in plus ar fi si destul de greu daca se iubesc. Tu cum te-ai simti daca ai fi in locul ei.Consoleaza-te cu gandul ca pentru ceva timp nu-l vei avea. Oricand se poate ivi o alta oportunitate, un alt baiat pe placul tau, numai sa nu te dai batuta.

| nmbhvfbgdhbv explică:

Daa dar tin foarte mult la el si dupa cate am observat cum se comporta cu prietena lui imi da de inteles ca nu o prea iubeste. Oricum nu am sa-i despart eu daca o vor face ei dar eu nu ii voi desparti dar nu ma pot gandi decat la el.Si unui baiat ii place de mine foarte mult dar mie de el nu imi place deloc e tare frumos si destept si se imbraca foarte bine si multe fete il vor dar mie nu imi place dee el ce sa fac?