| elly_7446 a întrebat:

Imi place un baiat si nu stiu daca ma place si elbig grin, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

Eu zic ca e bine sa ii zici,dar daca iti e rusine,roaga o prietena sau un prieten ca sa ii zica ca il iubesti sh sa il intrebe daca te iubeste, sh daca el zice nu sh incepe sa rada sau ceva d gen' atunci sa zica ca a glumit sau era o farsa, sau puteti juca adevar sau provocare sh rogi p cineva care joaca sa il intrebe (evident adac alege adevar) daca ii place de tine...Bafta!:*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa ii vorbesti in fata, asa ii zici ca il placi.

| alexutza003 a răspuns:

Daca se uita la tine cand u nu esti atenta daca vine la tine si glumeste cu tine te baga inseama mai mult decat pe alte fete inseamna ca te place

| katy1151 a răspuns:

Pune o prietena de-a ta sa-l intrebe!happyam incercat si merge! funda?

| Simpluuu a răspuns:

Trimitei o scrisoare cu numele anonim