| Loryyyyyyyy a întrebat:

Imi place de un baiat care e mai mare cu 6-7 ani, iar mie imi este foarte foarte rusine de el:d dar chiar imi place vre un sfat? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dyutza_9075 a răspuns:

Buna! In primul rand trebuie sa afli daca si el te place prin comportamentul lui, desi el este putin mai mare decat tine. Fii putin indiferenta in prezenta lui, sa nu faci greseala sa-i spui ca iti place de el pentru ca s-ar putea sa profite un pic de ocazie. Eu iti urez succes si ai grija ca este putin km mare fata de tine si dragostea trece prin stomac foarte repede, asa ca nu te grabi si gaseste pe cineva de varsta ta.

1 răspuns:
| Ambassaderåd a răspuns:

Are dreptate -angell! mare grijawinking...