| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat si nu stiu daca ma place si el.MA tot tachineaza cand suntem unu langa altu ma pitiga etc...Dar ma si primeste mereu in ochii si se uita des la mine in general.Dar nu stiu daca ma place sau ce sa fac sa ma placa.Am inpresia ca el doar se joaca pentru ca el este dilau, nebun de legat! ziceti-mi si mie ce sa fac sau ce credeti.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Iubiiitzica a răspuns:

In primul rand e foarte bine ce face, nu trebuie sa fi trista si sa fi preocupata sa te combini cu el, fi clama si linistita si jaocate cu el. fa-l sa se simta bine in preajma ta, fa glume cu el, joaca-te cu el, razi la glumele lui, iesiti la plimbare, dai sansa sa te cunoasca si nu fi atenta doar sa te placa! Lasa-l sa te cunoasca, sa iti cunoasca partea ca o prietena pentru el si apoi ca o iubita! Succes :* Fundabatting eyelashes?

| rozzz a răspuns (pentru Iubiiitzica):

Da dar ne cunoastem bine si cred ca e o joaca pentru el find nebun nu stiu ce concluzie sa trag

1 răspuns: