| fetita97 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu daca baiatul pe care il plac ma place happy se uita mereu la mine si ma studiaza, ma tachineaza, nu vorbim unul cu altu... dar uneori asa din senin ma tachineaza.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Eu zic ca te place, fiindca cine se tachineaza se place! Nu stie cum sa faca sa se bage in seama, ca toti baietii de altfel si asta e modul lui de a se face remarcat probabil asa ca sa nu te superi pe el.Bafta!

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

BUna eu spun ca el vrea o relatie de la tine, nu te iubeste ci doar stie ca il iubesti fundita?