| Doar eu_5952 a întrebat:

Imi plc de un baiat si cred ca si el ma place. Vorbim mult pe mess si nu ne-am intalnit pana acum.{ne cunoastem din vedere}. Ar fi o propunere buna sa-l invit in parc cu rolele?[fundita]kiss

2 răspunsuri:
| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Nu. i spune direct. bah hay cu rolelelaughing. il iei si tuh pe okolithee... com ar fi. vay ce plictiseala.alea alea... ce faci azi. si vezi ce. i plc si fA TU primul pass

| Freky a răspuns:

Da eu chiar asa i-am facut unui prieten caremi imi placea de el. daca nu vrei cu rolelemergeti undeva unde va place placere amandurora. poate la pizza, cinema sau alte multe locuri pup:*