| sorelina98 a întrebat:

Imi plc un baiat inainte vorbea mereu cu mine si dadea semne ca ma plc, dar cand a aflat ca imi plc de el si ca si alte fete stiau ca imi plc de el nici nu ma baga in seama oare ma mai plc si nu vrea sa recunoasa?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

De ce nu-l întrebi? E singurul în măsură să-ţi poată răspunde concret.

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ai interpretat tu gresit semnele lui - asta e parerea mea si de fapt el nu te place - nu in sensul cum ai dori tu, iar cand a aflat ca tie iti place de el s-a retras.

| smile4mee18 a răspuns:

Vorbeste deschis cu el si rezolva problema.