| MeowHau a întrebat:

Hey TPU!

Imi place mult de un baiat si nu stiu daca ma place

Deci...mereu vorbea cu mine,ma dadea in scranciob, ma imbratisa insa de cand a aflat ca il plac ma ignora, nu ma saluta si nu vorbeste cu mine

Nu stiu de ce

Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| 37360227672 a răspuns:

Eu cred ca te place, dar nu vrea sa fiti mai mult decat prieteni.
Sau poate e rusinos si nu vrea sa-ti spuna.
Eu tot asa am patit, si ma ignora, ceva vreme incerca sa vb cu mine din nou eu nu mai vroiam.Ne-am intalnit intimplator si am lamurit totul.lui deja ii parea rau ca-l ignoram.
Daca chiar tine la tine o sa vrea sa vorbiti. Uneori metoda merge
Sper sa clarificati.Pup

| MeowHau explică (pentru 37360227672):

Mersi ft mult, ti-am dat funda happy
Nu stiu ce sa cred despre acest baiat
Cum a aflat ca il plac ma ignora, nu imi mai scrie, nu imi mai pune likeuri etc.
Dar inainte totul era diferitsad

| 37360227672 a răspuns (pentru MeowHau):

Sper să vă rezolvați problema.