| Iubb789456 a întrebat:

Imi plk de un baiat ..si baiatul ala nu ma place ce ar trebui sa fac? cum sa ma comport cu el? vreau sa ma placa sa ma iubeasca laughing))) ce trebuie sa fac? cum sa vb cu el?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Lasă-l în pace.

Nu putem obliga pe nimeni să ne iubească.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu poti saruta un baiat de care nu-ti place si sa-l si iubesti?

| ywar a răspuns:

Cum adica... "vreau sa ma placa, sa ma iubeasca" E un obiect? Nici daca ar fi un animal nu ai putea sa-i ceri lucrul asta.

| MskDesign a răspuns:

Sinceritatea rezolva de multe ori multe probleme, dar sa fii atenta sa nu cazi in plasa si sa te foloseasca.

Răspuns utilizator avertizat
| DanMah a răspuns:

Pare o situatie mai complicata. da-mi un mesaj sa vorbim mai pe larg, sa-mi povestesti mai multe

| DanMah a răspuns:

Pare o situatie complicata. zi-mi mai multe despre problema ta. Tu ce clasa esti? el ce clasa e?