| Minii a întrebat:

Imi plk in baiat care ma considera amica ca sa fac daca el iubeste alta fata?

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Sa fi mereu langa el si sa-i spui mai subtil asa. sa se uite mai bine in jurul lui caci sunt destule persoane care il iubesc.cand are nevoie fi mereu langa el si ajuta`l cu sfaturi ...insa daca lucrul asta nu merge si incotinuare te considera amica.ar fi mai bine sa renunti happy nu poti sa faci pe cineva sa te iubesca toti ce poti face este sa fi o persoana iubita :*

bafta:*

2 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Uita-lbig grin

Răspuns utilizator avertizat