| papushikadulcee a întrebat:

Am vorbit cu prietena mea despre acel baiat si a spus ca pentru ea nu reprezinta decat un amic si ca pot sa il iua eu dar eu stiu ca el pe ea o iubeste si pe mine ma considera doar o amica si mi-e rusine sa ii spun ce simt pentru ca daca el nu ma place ma va pune intr-o situatie foarte proasta, totusi nu poate spune "ia-l tu" pentru ca saracul baiat nu este un obiect ci o persoana pe care o iubesc. Ce sa fac? Funditzzzzaaa

1 răspuns:
| NoName4573 a răspuns:

Paii...sti cum se spune: "daca il iubesti lasa-l liber" dar...eu cum as zice as fi prietena ta dar nu stiu daca baiatul ala ma place.Deci eu te sfatuiesc sa ai tupeu si sa mergi la baiatul ala dar inainte asigurate ca prietena ta nu va suferi :-)Nu prea stiu daca faci bine dar eu nu am trecut prin asa ceva. :-|