| fancyLadyGaga a întrebat:

Imi puteti da exemple de psihologie inversa in iubire? adica vreau sa fac un baiat sa ma placalaughing I-am zis ca-l plac dar nu stiu ce crede despre mine si vreau sa incerc psihologia inversahappy Fundita pentru. cel mai bun rasp.

Răspuns Câştigător
| Ombladon1 a răspuns:

Eu folosesc psihologia inversa si pot sa zic ca functioneaza destul de bine! Eu cu prietena mea folosesc destul de mult semnul ''oh go on'', gen lasa, cum vrei, cred ca intelegi ce vreau sa spun. Fi cat mai indiferenta si da-i ''palme'', dar apoi mangaie putin, dar nu prea tare big grin. Sper ca te-am ajutat big grin

3 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Dai una calda una rece. Nu fi dependenta de el. Joaca-te putin cu el. In unele momente arata-te interesata de el, apoi demontreaza-i ca nu e cel mai important pentru tine.

| Pastiluţă a răspuns:

''Să mă placă '' Arată-i pentru un moment că el nu reprezintă prioritate absolută pentru tine ( să nu-şi ia lumea-n cap ).Şi apoi fi mai indiferentă şi treptat treptat el o să se simtă puţin mai ''mişcat'' de faptul că tu nu prea-l mai bagi în seamă.Şi o să alerge el după tine la figurat.

Multă baftă. Sper că o să meargă! happy
Pa-pa kiss

| jazzusman a răspuns:

Intr-o relatie puterea sta in mana celui care ii pasa mai putin, fa-l sa sufere! gaseste o modalitate, comporta-te ca si cum esti prea buna pentru el, noua ne place sa avem ceea ce nu putem obtine