| andenda a întrebat:

Cum sa atrag un baiat prin psihologia inversa?

8 răspunsuri:
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Oamenii nu vor renunța niciodată la o gândire atât de stupidă...

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Simplu happy
Mergi la el, folosesti psihologia inversa si il atragi!
tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Eschimoasa a răspuns:

Psihologia inversă este un procedeu de convingere a unei persoane să adopte un anumit comportament sau o idee, prin sugerarea a ceva ce este exact opusul a ceea ce doreşti ca persoana să facă sau să creadă.
Mai exact, este o forma de manipulare.
Ce ai alege: sa fii cu acel baiat doar ca poti folosi acesta tehnica (si, s-ar putea, ca atunci cand va vrea sa te cunoasca sa nu-i placi) sau sa incerci sa relationezi cu el, sa fii naturala si, astfel, poate sa vrea sa fie cu tine?

| TantiHeroglifa a răspuns:

Sa il ignoriwinking sa-i arati ca nu-ti pasa de el. gen sa pari indiferenta cand e in preajma ta, asta il va atrage