| Cristina17Adda a întrebat:

Imi puteti da si mie niste statusuri, dar sa fie despre situatia mea...
Adica eu sunt indragostita de un baiat care na, imi da importanta in viata lui happy dar se baga alta si nici nu o baga in seama pe ea, si vreau sa vada statusul ea, sa ii inchid gura odata pentru. totdeauna! Please help happy Dau funda la cele mai inchizatoare de guri laughing)

Răspuns Câştigător
| OwlMyGod a răspuns:

Sincer, ea doar ne-a cerut statusuri, nu sfaturi, daca avea nevoie de sfaturi, ne cerea sfaturi. Parerea mea happy big hug Have a good night!

3 răspunsuri:
| GabiArian22 a răspuns:

Asta cu statusul mi se pare mai mult o joaca de copii...Adica sincer ce rau ai putea sa ii faci punand nu stiu ce status de vai doamne mai bine vorbesti cu tipa face 2 face ca nu te costa nimic sau si la telefon pe fb pe mess unde vrei u si rezolvi problema dar nu cred ca rezolvi ceva cu un status! bafta

| DieBitch a răspuns:

Ar trebui sa te maturizezi tu, nu sa-i inchizi gura ei. Daca tu stii ca el te iubeste, si-ti da importanta, iti dai seama ca n-o sa "plece" cu aia. Ignora chestiile astea, nu asa se face...ca trebuie sa-i inchid gura si blabla si pentru chestia asta o sa fii si mai apreciata.

| OwlMyGod a răspuns:

"Stai departe, stiu sa musc" laughing
"Ai un cap tare dragut, pacat ca este gol golut"
"Stai pe aproape, sa vezi cum ma distrez, iar tu nu" [stiu, cam rautacioase, dar am incercat sa ma pun in pielea ta] Bafta! Si mult noroc in obtinerea dragostei ^^