| Cristina17Adda a întrebat:

Imi puteti da si mie niste statusuri, dar sa fie despre situatia mea...

Adica eu sunt indragostita de un baiat care na, imi da importanta in viata lui dar se baga alta si nici nu o baga in seama pe ea, si vreau sa vada statusul ea, sa ii inchid gura odata pentru totdeauna! Please help Dau funda la cele mai inchizatoare de guri

2 răspunsuri:
| Un1kuL a răspuns:

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu`no talking fura.ma` tu k`| maI binebatting eyelashes, k sh m|e |m` conv|ne blushing

Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!love struck

| AlllyyyNnA a răspuns:

1.…->…eu pot sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … dar Tie curvO un aLT deGeT iti dediC
2.Scumpo atata timp cat e al meu nu poate fi si al tau!
3.Nu mă schimb pentru nimeni, e mult prea greu straight face. Nu renunt la nimic, iubesc ce e al meu love struck!