| Roscataaa a întrebat:

Buna happy am nevoie de ajutor va rog! imi place un baiat iar una se baga in seama si lasa tot felul de comentari pe faceboocI don't want to see! imi puteti da niste idei ceva. propuneri de comentari prin care sa ii inchid gura? VA rog! FUndaaa:*

Răspuns Câştigător
| Punky a răspuns:

Daca obisnuiesti sa vorbesti cu el, incearca sa iesiti la un suc ceva, si asta macar o data pe saptamana. Tipa daca lasa doar commenturi nu va putea face mare lucru prin vorbe, pe cand tu treci deja la fapte.Asa v'a afla si ea ca ai iesit la suc cu el si's v-a baga unghia in gat.
Ignoranta doare cel mai tare, deci mai bine e sa o ignori.

1 răspuns:
| Roscataaa explică:

Da ai dreptate! Punky. cand m`am vazut cu el la sat am stat 2 serii si ne-am :* si nha. nu stiu cum sa fac sa dau de inteles de acest lucru?!