| acadelecolorate a întrebat:

Imi puteti da si mie un site de unde pot lua informatii in legatura cu media de admitere la liceul militar stefan cel mare?
nu ma intereseaza probele celelalte, doar media de admitere.
funda!

1 răspuns:
| cucaracia a răspuns:

Anul trecut cea mai mica medie cu care s-a intrat a fost 9.09 la baieti si 9.70 la fete. anul asta am observat ca e mai putina concurenta asa ca media cred ca va fi mai mica. uite site'ul liceului unde afli mai multe informatii http://colmil_sm.forter.ro/
Mult noroc!