| Angel4ever a întrebat:

Imi puteti explica ce este cu grapefruit-ul? Sau cu sucul de grapefruit? Ce efecte are in combinatie cu pilulele?

4 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

E un fruct, ca oricare altu,

| voice a răspuns:

De ce nu te explici? ce vrei sa stii exact?

| babyalexa a răspuns:

E fruct.cred ca de grefe ai auzit. iar in combinatie cu pilulele nu are nici un efect.

| babyalexa a răspuns:

Imi cer mii de scuze, acum am inteles ce ai intrebat tu de fapt. da e adevarat dupa ce am citit intrebarea ta m-am interesat si e adevarat ca sucul de grefe reduce efectul anticonceptionalelor dar doar la femeile care beau zilnic in cantitati mari pe o perioada mare de timp.si este valabil strict pentru cel natural nu pentru sucurile cu gust de grapefruit