| Toutui a întrebat:

Pentru ce e bun sucul de grapefruit sau chiar si fructul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Si eu de unde sa visez la ce te-ai referit?

| mona a răspuns:

Te ajuta la slabit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Se spune că ar ajuta la slăbit.
Dar dacă vrei să slăbeşti evită grăsimile, dulciurile în exces, prăjelile, băuturi acidulate şi mult sport zilnic, nu te ajută un suc.
Te pup!