| alinushcretush a întrebat:

Imi puteti spune ceva despre primul sarut? Adica cam la ce varsta si cu este?

Răspuns Câştigător
| bogdan72 a răspuns:

Desi eu l-am avut la 15 (si nu a fost deloc cum ma asteptam; am ajuns la concluzia ca este mult mai important cu cine il ai - primul sarut cu o persoana pe care o iubesti cu adevarat este acela pe care ti-l vei aminti o viata intreaga), majoritatea prietenilor/colegilor mei avusesera in jur de 13. Intr-a 7-a si a 8-a erau ceva gen: "ce ma, tu chiar nu ti-ai dat limbi pana acum?". Ma rog...
Legat de cum e, variaza in functie de persoana pe care o saruti (ce am scris si sus in paranteza).

3 răspunsuri:
| Patricia96 a răspuns:

Am avut mai multe relatii pe parcursul anilor.De 6 luni insa, sunt cu un baiat si-l pot considera proma mea iubirehappy
Primul sarut a fost waw..Nicodata nu voi uita fluturasii din burta si sentimentul care ii spune lui:hai mai sta, nu plecahappy
Primul sarut, plin de dragoste si pasiune, l-am avut la varsta de 16 ani happycu ce este sarutul? Este alcatuit din multa dragoste si pasiune(in cazul meu)..sau,pt altii nu

| GlossyBabe a răspuns:

E ceva inocent parerea mea! E clar ca ai niste emotii cat casa dar e superb! Asteapta-te la ceva placut si interesant! O sa savurezi fiecare clipawinking

| alinushcretush explică:

Cum este?*