| lilith666 a întrebat:

pentru voi ce inseamna primul sarut. daca puteti spune si povestea luiwinking

Răspuns Câştigător
| kyara10 a răspuns:

Pentru mine primul sarut a fost ca un vis un vis care nu vroiam sa se termine niciodata pentru mine a fost si o curiozitate dar si multi fluturi care zburau inauntrul meubig grin

4 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Cea mai mare prostie din viata. Inca vreau sa-i dau un sut in fund tipului si sper ca o sa se intample candva. (nu, nu a fost poveste de dragoste, da` nu o sa incep sa zic ce s-a intamplat aici)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca mai astept momentul rolling on the floor.

| luliluli a răspuns:

Primul sarut... curiozitate

| ArkanHell a răspuns:

O mare prostie
Iubirea adevarata nu necesita nici macar sarut