| elenamaria97 a întrebat:

Buna!:*Imi puteti spune si mie cum a fost primul vostru sarut.love struck?

Răspuns Câştigător
| Irinami21 a răspuns:

Primul meu sarut a fost pe la 12 ani..la tara cu un baiat care imi placea de mai demult love struck pana la urma s-a intamplat eu eram foarte rusinata si el cu 4 ani mai mare ca minee..nu avea nimic normal si pana la urma... am inceput sa facem asta din ce in ce mai mult si naa laughing

10 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Primul sarut...l-am avut la 14 ani la o provocare si inca sunt cu acel baiat happy
insa sarutul initial(cel cu limba) l-am avut la 15 in timpul balului bobocilor...colegul meu... putin cam beat a inceput sa se ataseze de mine si de aici a avut mai multe incercari pana a reusit laughing)

| Loredana96 a răspuns:

Ohh...incep sa rascolesc amintirile, ceea ce nu prea vreau crying. Primul sarut l-am avut in fata casei mele (fiind in oras la casa pe pamint) el m-a condus acasa.Cum o facea de obicei.Eu aveam 13 ani si el 14.Eram impreauna de 5 luni, el fiind la inceput timid in aceste 5 luni ma saruta pe frunte, pe obraz, ma imbratisa, cind imi era frig imi incalzea manile si mi le saruta.Iti dai seama ce fericita eram, radiam de fericire.Si uite ca intr-o seara ajungem in fata casei mele mai vorbim putin iar eu ii spun: Bine, hai ca eu plec ne vedem miine (mama ma sunase deja de 10 ori spunindu-mi sa vin acasa ca era cam tirziu) si m-am pornit sa intru in ograda iar el m-a ajuns din urma m-a apucat strins de mana si m-a tras brusc spre el si a spus: Stai,stai, stai unde pleci tu asa? cu toate ca mi-am dat seama ce a avut in vedere si ce vroia sa faca am spus: Acasa, deja e tirziu...
El se apropia incet de mine, ma stringe din ce in ce mai tare linga el si m-a sarutat.A fost prima data pentru el, prima data pentru mine...Nustiu cum s-a simtit el dar eu tremuram toata de emotii.Nu a fost un sarut lung. Dupa asta au mai urmat, asta deja e clar.In acea noapte nu puteam adormi laughing...Iar telefonul nu se oprea din sunat, primeam mesajele si apeluri de la el non-stop.Am fost impreauna 10 luni.Relatia a inceput in noiembrie 2011 si s-a incheiat in septembrie 2012.Fiind prima relatie am avut mult de suferit.Nici acum nu pot sa il uit.Motivul despartirii nu prea am placere sa ti-l spun dar nu asta conteaza.

| nuttella a răspuns (pentru Loredana96):

Ce romantic! love struck

| W3R4 a răspuns (pentru Loredana96):

Ce dragut!
Cred ca mi-a dat o lacrima! love struck

| elenamaria97 explică (pentru Loredana96):

Cat de frumosss'love struckx! Mersi mult:*

| Loredana96 a răspuns (pentru nuttella):

A fost...sad

| Loredana96 a răspuns (pentru W3R4):

Mda...tie ti-a dat o lacrima dar eu am varsat nenumarate lacrimi nopti intregi

| BlackEyedGirl a răspuns:

Primul sarut l-am avut la 15 ani straight face si nu mi s-a parut cine stie ce, pentru caam facut-o cu un baiat pentru care nu simteam nimic sad si acum regret chestia asta... oricum pentru mine inca nu a aparut acea persoana speciala, deci nu pot spune ca m-am bucurat de saruturile pe care le-am avut sad

| împartezâmbete a răspuns:

Primul meu sarut a fost in clasa a 9-a daca nu ma insel, mmm ce sa zic a fost dragut, pasional din partea ei! dar nu stiu daca as mai retrai acel moment

| SverinMihaela2012 a răspuns:

Primul sarut l-am avut cu primul prieten al meu a fost romantic, el de felul sau nu este timid insa cind era cu mine era foarte rusinos si foarte linistit intr-o seara venind de la o plimbare si ajungind aproape de casa mea m-a imbratisat strins si m-a sarutat a fost romantic si placut (il iubeam ma iubea cum sa nu fie placut)Insa acum totul s-a terimnat acestea s-au intimplat anul trecut 2011 el avea 14 ani eu 13.Anul acesta ne vedem la scoala ca simpli prieteni vorbim(eu il iubesc mult)el, nu stiu daca mai are ceva sentimente.(((((