| viktor7 a întrebat:

Imi puteti spune daca mitul, daca te uiti la si **.59 nu te iubeste persoana pe care o iubesti sau ceva in genul?

Răspuns Câştigător
| stefaniaforever a răspuns:

La și 59 se spune ca te înșeală persoana iubita, deși eu una nu cred în așa ceva. Nu are de unde sa știe ceasul dacă iubești, ești iubit sau înșeli. Asta știi doar tu. După cum și tu ai spus-o, sunt doar mituri!

6 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Si daca te uiti la fix, te iubeste?laughing Dar daca te uiti la :01, te inseala? Nu baga de seama.

| CorinaReg19 a răspuns (pentru CocoMexii):

Pai asta ii spun si eu laughing ca sunt minciunele big grin

| Mussette a răspuns:

La si **69 sigur te iubeste, sau cel putin te doreste. rolling on the floor

| numauitaoricesevaintampla a răspuns:

Ai facut un test prin care la fix te-ar iubi si la fara un minut nu? Naspa sa fii pesimist crezi ca toate ti se urca in cap si nu e deloc asa.

| CorinaReg19 a răspuns:

La si 59', persoana respectiva te doreste
La.00 te iubeste
La.01 te inseala asta e ce stiu eu dar nu sunt adevarate sunt minciunele

| mirelaa22 a răspuns:

Nu este adevarat.