| ttyes a întrebat:

Imi puteti spune replici de agatat fete?

Răspuns Câştigător
| DiazAndreea a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa fii tu insuti, nu sa inveti cateva replici de gatat fete, nu te vor ajuta, sunt deja folosite si invechite fetelor le plac tipii care a initiativa, se comporta normal si sa o surprinda mereu cu ceva nou! bafta

13 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Buna,frumoaso,vrei sa inotam?

| Încrucişătorul a răspuns:

Tu: Ai o galeata cu apa?
Ea: De ce?
Tu: Inima-mi arde dupa tine.

| Corinnààà a răspuns:

Hei tu, ai bornăul mai lung ca slobozu' meu.

| neutrino a răspuns:

Exista asa ceva?

| drhotzu a răspuns:

Nu dar uite aici top 9, 9 replici de agatat gay-ii laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Kennziiie,aia cu tatal tau e zidar, pentru ca tu esti ciment, nu e prea bunalaughing.E mai bine:nu te supara, dar ai mancat cumva ciment? Pentru ca arati betonlaughing

| Kennziiie a răspuns:

-Tatal tau e terorist?
-De ce? o.o
-Pentru ca tu esti o bomba!

-Mama ta e bucatareasa?
-De ce?
-Pentru ca tu esti o bombonica!

-Tatal tau e zidar?
-De ce?
-Pentru ca tu esti ciment!

| fazalunga a răspuns:

Buna. mamaia ta e tigan?

| Daniel_Petrus_1993 a răspuns:

Mama ta a fost o hoata? Ca vad ca a luat stelele de pe cer si le-a pus in ochii tai.

| BrandNew a răspuns:

Fi atenta tocmai am trimis o gasca de pupici smecheri.big grin unul vrea sa te sarute pe buze, ce faci?, il lasi? :* :*

| Ronaldo_Cr_1994 a răspuns:

Ai o harta?
de ce?
ca ma pierd in ochi tai.