| Arrrrrrrrrrrrrrrrraaa a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste replici de agatat fete va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Un zâmbet face cât 100 de replici.

De ce nu încerci să zâmbești sincer?

10 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Te- durut cand ai cazut din cer?batting eyelashes

| senstein a răspuns:

****, injura, curvelor le plac baietii mai "duri" chiar daca esti lachi, can esti cu prietenii vorbeste urat, raspunde, baga, scoate... vezi ca o sa atragi atentia.winking daca unu iti spune vreo ceva, raspundei dur sa vada fata ca nu esti maimutoi, impune-te!

| anamimanonim a răspuns:

Fetele nu se agata cu replici. Da-i o floare sau o ciocolata.

| Bughi a răspuns:

Daca tu crezi ca o sa reusesti sa agati fete cautand replici pe internet, o sa imbatranesti singur si trist. Serios acum, nu ai nevoie de "replici de agatat", pentru ca degeaba ai stiu eu ce "replica" daca apoi nu ai nici o ideea cum sa continui ce ai inceput.

| VandaAdelis a răspuns:

Ba, graso! Iti plac rugaciunile?

| Ursulake a răspuns:

Daca ai fi un muc, ma-si scobi mereu in nas rolling on the floor!

| sebby27 a răspuns (pentru Ursulake):

Omule,mi-ai facut noaptea mai frumoasa rolling on the floor. Daca as putea ti-as da funda.

| OchiDeVultur a răspuns (pentru Ursulake):

Ti-as da o bere pentru asta laughing Mi-a dat sucu si snitzelu pe nas. Respect laughing)

| Ursulake a răspuns (pentru OchiDeVultur):

laughing)

| JordanDeRomania a răspuns:

Stiu eu... Tu esti femeia visurilor mele, nu stiam de ce visez urat de la o vreme laughing sau : Cand te misti ne dai impresia ca te pisi dar o faci atat de elegant incat ne tii pe toti cu ochii inchisiwinking incearca asta laughing bafta