| Bastanul2018 a întrebat:

Îmi puteți spune va rog cum se poate face CORECT igiena intima la bărbați? Multumesc.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aici ai explicat pas cu pas, tot ce trebuie sa faci, pentru a-ti spala corect organul:
https://10steps.org/Limpar-o-P-nis-3244

| Sofer a răspuns:

Udat, săpunit și clătit.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ferească, nici de spălat nu mai știe lumea în zilele noastre. Apa calda, săpun sau un gel de dus și te speli. Nu uita buretele. A zis bine cineva când mi-a scris ca în câțiva ani o sa trebuiască să învățăm generațiile mai tinere de soldați cum sa arunce un rahat de grenadă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bag-o în chiuvetă și restul va veni de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri în duș, dai drumul la apă caldă.
Scoți căpșorul, freci cu apă pe el și pe restul i strumentului
Iei oleacă de gel de dus în palme, freci să facă spume și dai iar pe cap și restul dotării, apoi și pe ouă.
După aia clătești.
Ca regulă preventivă nu vii cu mâinile de la cur sau picioare, pe matalângă. Nu fac bărbații infecții urinare prea ușor, dar e bine să previi, că nu e ceva plăcut.
Tălpile și zona anusului au multe bacterii pe care nu ai vrea sa le ai la sculă.
La femei e mai critică treaba, fac infecție rapid de la greșeala asta.
Spor la clăbuci.

| Paul754880338 a răspuns:

Dupa numele de utilizator pe care ti l-ai ales imi pare absolut cea mai potrivita intrebare. Apa calda si sapunul sau gelul de dus cu PH cat mai aproape de 5, 5, zilnic desigur.

| Musca88 a răspuns:

Te speli la puță