| anonim_4396 a întrebat:

Îmi spuneți va rog și mie niste site-uri de dating care sunt gratuite și intră mai multe fete/femei?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Pe site-urile de dating intra femei plictisite, disperate sau curve. Daca iti doresti una din categoriile astea poti cauta in orice site standard...

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Am avut cuplări.ro da nu prea mai intra nimeni. Ști vreunu' unde intră mai multe? happy Și să fie gratuit

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cele mai multe sanse ai pe Tinder, dar trebuie sa ai niste poze MACAR decente, sau cu masina. Sa nu te astepti la ceva serios.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Am înțeles.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Păi el nu e disperat și plictisit deloc daca vrea sa încerce online dating...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Disperat nu, plictisit da. De simpatie.ro ce părere ai intra multă fete acolo? Eu vreau din localitatea mea sa cunosc fete mă gândesc că Tinder ar fi o soluție

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe Tinder trebuie să plătești pe luna sau cum e? Și cam cat trebuie să plătești?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai e si badoo cum zice frank. fara masina smechera (tunata mai bine) nu se uita nici una la tine. Pt ca nu sant serioase (probabil 5 din milionu de femei) dar se pare ca nu se gasesc usor

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Man pe Tinder cat trebuie sa plătești? Trebuie in fiecare luna sa plătești?

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Se poate lunar, pe 3 sau 6 - 12. Nu merita

| Sophieka a răspuns:

Badoo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Connected2me sau ome tv. Omegle as zice Nr 1. Că te și vezi cu ea. Din start.

Poți găsi tipe nu neapărat pe site-urile de dating ci oriunde pe internet, unde nu e pentru dating in special. Poți găsi fete/femei ce aveti o rutina comuna, folosiți discord sau joci anumite jocuri etc etc te-ai prins tu. In afara de site-urile special concepute pentru dating.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tinder

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai vreo idee cat trebuie să plătesc pe luna?

| Capsunadulce a răspuns:

Încearcă aplicații, gen Tinder

| geeooo10 a răspuns:

Tinder