| Winners10 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie niste site-uri serioase de dating din Romania, dar care sa fie gratuite?

Multumesc happy

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Top creşteri siteuri
www.sentimente.ro +5, 946
www.cuplari.ro +860
www.colegiimei.ro +530
www.hug.ro +404
www.e-dragoste.ro +268

| SG1995 a răspuns:

Recomand aplicați de dating, sunt mai la îndemână decât site-urile.

| Winners10 explică (pentru SG1995):

Si ce aplicatii sunt? Daca imi poti da exemplu de cateva

| Necunoscut112 a răspuns:

Sentimente.ro, dar daca platesti ai mai multe beneficii. Eu acolo mi-am gasit partenerul.

| Winners10 explică (pentru Necunoscut112):

Si care sunt beneficiile care ti se ofera daca platesti?
Si cat trebuie platit?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Winners10):

Nu stiu exact cat e un abonament, eu una nu mi-am facut. Daca ai abonament poti da mesaje tuturor urilizatorilor, poti selecta sa fii contactat doar de persoane cu poza de profil, poti selecta sa nu apari online si tot felul de chestii din astea. Daca ai cont gratuit nu poti scrie si nici nu poti primi mesaje de la toti ultilizatorii.

| Winners10 explică (pentru Necunoscut112):

Pai daca nu poti scrie si primi mesaje tu cum ti-ai cunoscut jumatatea acolo? daca nu ai avut abonament, doar cel gratuit.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Winners10):

Aveau cei care imi scriau laughing Deci daca tu ai abonament poti scrie oricui si oricine iti vede mesajele. Daca nu ai abonament si scrii unei persoane cu abonament, la fel, ea iti vede mesajul, dar daca nu ai abonament si scrii unei persoane care nici ea nu are, nu iti vede mesajul. Nu stiu mecanismul 100%, dar cred ca asa e. Eu una am primit in 2 luni sute de mesaje, pe majoritatea le vedeam, dar o buna parte nu le vedeam. Primele 10 zile e gratuit, incearca sa vezi daca ti se pare ok. Baietii spun in general ca nu prea gasesc ce-si doresc pe site-urile de genul, ca majoritatea cauta doar barbati cu bani, insa sunt si exceptii, cum am fost eu. Asa pot spune si eu ca din sutele de mesaje pe care le primeam, 80% veneau cu diverse propuneri de vacante, friends with benefits si alte chestii de genul.

| Winners10 explică:

Prietene... daca ai chef de misto nu ai gasit locul potrivit... du-te in alta parte..Eu intreb ceva si tu bati campii cu prostiile astea ce ai dat pe site. Chiar nu am nevoie de asa ceva. Crede-ma.

Poate tu ai avea nevoie.

| Cornel387 a răspuns:

Salut, depinde ce cauti unele situri au un nr. limitat de like-uri si poti vorbi.

https://belloo.go.ro
https://www.matrimoniale.ro
https://www.ecupidon.ro