| 1stDxP a întrebat:

Îmi spuneți niște cuvinte care excita o fata?

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Exictarea o provoaca un stimul vizual nu cuvinte

| mihai69 a răspuns:

Bani. Vacanțe exotice. Bijuterii.
etc.

| Sofer a răspuns:

Mergem la mare. Mi-am luat ultimul model de Audi.

| alina2k18 a răspuns (pentru Sofer):

Si cand te-ai trezit era dimineata?winking
laughing

| Sofer a răspuns (pentru alina2k18):

Replici de cucerit. Ce sa mai. Când aude cineva de mare sau mașina bengoasa. Gata cucerita.
La mine e noapte acumwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuvintele astea au effect garantat: "Tenerife", "Coasta de Azur", "Salariu", "Mercedes", "BMW", "excursie", "mostenire", "Polita de asigurare de viata".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salariu hahahaha

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, merge si "pensie", depinde de varsta barbatului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai sunt și altele.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar mi-ar lua 2 zile sa le enumar aici, poate voi scrie o carte big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper că le știi și pe alea care nu au legătură cu Tenerife și Coasta de Azur.

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai uitat de "manele", "bani", "***", "cocalari".

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Plus Jador, Rafaelo, Tzanca Uragan

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar gunoaie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visa, mastercard, euro, lire, Europa tour, USA Tour.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa te dau o tura cu mertanu?
Vrei sa ne ascundem in cucuruz?
Vrei sa te duc in rai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt ele își doresc toate astea că sa se laude prietenilor nidecum că ar tine cont ce mașina are x cu excepția banilor dragostea trece prin burta. E plina tara de parașute de astea care țin cont de părerea anturajului in loc să facă ce simte dar bineînțeles nu e o regulă mai sunt și fete cu capul pe umeri

| Paul754880338 a răspuns:

Siguranta zilei de maine, atentia nedisimulata, protectia neconditionata, abilitatea de a rezolva problemele aparute in cuplu, de a invata ceva din asta si a le evita pe viitor sau mai pe scurt intelepciunea necesara mentinerii sentimentului de dragoste viu, respectul pentru ea dar in egala masura si pentru tine, putin rasfat, uneori putina autoritate dar fara brutalitate, un buchet de flori cand si cand, o cina pregatita cu dragoste si atentie chiar de tine, o camasa alba un parfum si conversatie coerenta, minutul acela in care trebuie sa taci calcandu-ti in picioare orgoliul masculin desi asta ti-l va amplifica a doua zi... si poate am mai scapat cate ceva. Astea insa nu sunt cuvinte, ci fapte. Imi pare rau daca nu te-a ajutat raspunsul meu, pentru ca tu cautai evident o scurtatura, dar crede-ma ca si daca ai gasi scurtatura intr-o zi aceasta nu va mai functiona. Femeia este o fiinta prea complexa pentru a reactiona (excitandu-se) la un cuvant sau zece, dar reactioneaza la fapte si in plus are o mare abilitate de a discerne intre "vrajeala" si "pe bune". Daca mai sunt si acelea care reactioneaza la situatia ta economica, cum am vazut alte raspunsuri, atunci, acolo nu ai nevoie de cuvinte pentru ca "meseriasele" nu se excita... ele doar. vaneaza.

| CerealaCuOchi a răspuns:

Nu ti a raspuns nimeni serios, te ajut eu ca sunt fata de treaba:
De fapt mi se pare prea cringe ca sa pun public, da mi mesaj si iti dau acolo o lista

| pombar a răspuns:

Aur, lung, imens, urias, gigantic, mult

| ContAnoNiMMM a răspuns:

**** happy