| Allrc24 a întrebat:

Imi spuneti si mie dc pe noul cont facut la yahoo nu imi apar mail-urile trimise de altii? Adica daca imi trimiteti un mail mie nu imi apare nimic

2 răspunsuri:
| Chimilica a răspuns:

Pentru ca trebuie sa confirmi un anumit cod. Intra la mail si acceseaza " spam " vei avea un mail cu codul respectiv si iti va spune unde anume trebuie sa il scrii. Sper ca te-am ajutat. Pa-pa :*

| qooleer a răspuns:

Poate pentru ca ti-ai facut din greseala contul cu @yahoo.ro si tu iti trimiti mailurile pe @yahoo.comwinking