| CherryGirl67 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog un program cu care pot sa downloadez de pe youtube da care sa mearga si pe tel mel?

mersilove struck

2 răspunsuri:
| zdrux a răspuns:

Descarci Youtube Music Downloader, de aici: http://www.youtubemusicdownloader.com/

De aici încolo, cred că te vei descurca.

| Bianca1997 a răspuns:

Http://vidtomp3.info/ arata mai jos o casuta si langa ea download copiezi linkul de la melodia de pe youtube si dai paste acolo apoi dai download, astepti putin si apoi dai pe download mp3 si apoi din nou download mp3 si gata.Succes.