| daeana a întrebat:

Imi trebu urgent un raspuns! am avut relatii sexuale in timpul ciclului partenerul meu nu a fost atent si s-a dat drumu in mine pot sa ramin insarcinata?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

In momentul in care esti la ciclu,elimini ovulul nefecundat si,in paralel,se formeaza un nou ovul,care este imatur si incapabil de procreere.
Deci,logic,nu ai avea motive de neliniste.
Dar,accidente se pot intampla,nu stiu de ce nu te protejezi, te expui si la o multime de boli, mai ales in momentul ciclului cand organismul feminin este cu mult mai sensibil!

3 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Cred ca vrei sa spui menstruatie, in perioada ciclului esti tot timpul.In cazul acesta, sansele sunt minime, dar nu nule.

| Castiel a răspuns:

O sa ai copilashi felicitari!

| Alexxaaa a răspuns:

Sincer...o sa ai un bebe sau mai multi big grin (gemeni sau tripleti) cati ani ai?