| anonim_4396 a întrebat:

Am avut relatii cu sotul in timpul ciclului menstrual, sint sanse sa ramin insarcinata? Tinind cont de faptul ca a terminat inauntru.

3 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramai insarcinata.
Dar daca doresti un copil care sa fie sanatos si toate cele fa sex neprotejat in perioada fertila.
Succes!

| maryana5 a răspuns:

Nu cred ca vei ramane insarcinata. Dar daca vrei un copil incearca sa ai contact sexual neprotejat doar in in perioada fertila.

| Sabina1991 a răspuns:

Problema e alta, si cred ca ai inteles gresit... sint careva probleme personale, cit despre mami sigur nu ma cearta sint deaja matura. plus la asta intreb pentru ca toti imi dau acelasi raspuns: sansele sin ft mari. imi doresc mult in copil iar faptul ca am pierdut deja doua sarcini ma ingrijoreaza. toti medicii care m-au consultat spun ca totul e in regula