| invatacel a întrebat:

Imi trebuie niste msg de dragoste... dar daca se poate ceva mai special, adica nu dinalea care iti apar pe google daca scriu msg de dragoste.

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

M-ai invatat sa te iubesc atunci cand pierdusem orice speranta...esti langa mine zi de zi, esti in sufletul meu clipa de clipa si nu stiu cui sa-i multumesc pentru implinirea din viata mea. Te iubesc

te iubesc mult mult mult gurita mea dulce... puiul meu dragalas si alintat

Ai aparut in viata mea ca o calda adiere de vara! Acum esti captiv in inima mea si nu am de gand sa-ti mai dau drumul vreodata! Mi-ai indeplinit cele mai arzatoare dorinte, mi-ai alungat singuratea si tristetea si mi-ai adus ce e mai frumos si mai pur pe pamant: IUBIREA ADEVARATA

| CristinelAndrei a răspuns:

Cel mai simplu este sa ii spui ce simti.cu propriile tale cuvinte.iti spun eu ca asa este cel mai binewinking

| crackiswack a răspuns:

I love you like old people love chicken!

| jjijnbbhfsrt a răspuns:

Ar trebui sa scrii ceea ce iti dicteaza sufletul nu mesajele sugerate de altii.Aduna-te putin si o sa vezi ca va iesi ceva frumos.

| Andu22 a răspuns:

Eu cred ca nu mesajele de dragoste iti lipsesc, ci insasi dragostea. Cand iubesti.cuvintele pe care vrei sa le trimiti iubitului vin din inimioara ta, nu de la membrii TPU.