| Skylerx a întrebat:

Cum sa scriu cu chestiute dinalea?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

La ce chestiute te referi? La emoticoanele alea ca la mess? Uite aici toate "chestiutele" http://www.fetesibaieti.ro/yahoo.html :) tastezi ce-ti arata in dreapta.

8 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Ce chestiute? Emoticoane sau din astea: ●♫♥☺□?
Daca e vorba de emoticoane gasesti de la cretzufinish si daca vrei chestiute din astea dai la start, all programs, accesories, system tools di character map, alegi de acolo pe care vrei.

| cretzufinish a răspuns:

Colectie de stupizi laughing Noi am vrut sa te ajutam dar daca nu esti mai explicita...sorry.

| clady_5716 a răspuns:

Http://the-muffin-blog.blogspot.com/2008/12/semne-de-hi5.html

intra sunt niste semne dar nu neaparat pentru hi5

| PastilutzaColorata a răspuns:

Cow

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Ce,, chestiute dinalea,, cum am eu?

| TaylorMomsen a răspuns:

Ce chestiute? Fi mai explicita straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pui ( apoi * si apoi iar )