| clauuuu a întrebat:

Imi zambeste mereu, imi cere mereu poze, web, imi face complimente (indirect), ii place sa ma bazaie (asa in gluma), ma suna si vorbim mult... ce ziceti ma place? am vreo sansa?

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Te place, chiar foarte mult.

| baru a răspuns:

Salut. Sigur. Cand un om, zambeste la tine, vorbeste cu tine, face glume cu tine, este normal ca te place. Cea ce conteaza, este ca ambele parti sa aiba aceeasi atractie unul fata de celalalt. Cand doi oameni se plac neconditionat, este cel mai frumos lucru. Sa fiti iubiti. Pa

| Ea12345 a răspuns:

Baga te ca ti l fura altalaughing

| 202 a răspuns:

Da tongue te place :X

super frumos ce spui tu si sweet!

:X bafta love struck

| bianka93 a răspuns:

Te place e putin spus... e indagostit de tine.si ai mult sanse.ca sa ajungi la elhappy

| Nov a răspuns:

A deci asa a pui intrebari despre mine a. ehehhe

| friday a răspuns:

Da, e cat se poate de clar ca ii place de tine. Inca te mai intrebi?

| lollix13 a răspuns:

E clar ca te place din semnele care ti le dau.incearca sa vorbesti cu el deschis si zii ca si tu il placi si sigur o sa iasa ceva kiss succes mult...

| lollix13 a răspuns:

Scz semnele care ti le da