| Daiana26 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi,dau funda! Am un prieten pe care-l plac si el mi-a facut multe complimente si eu lui,are prietena,dar de ceva timp se cearta,iar ea este colega mea (nu ne intelegem prea bine) si el mi-a zis ca se cearta mereu si ca nu se mai inteleg deloc,dar nu stiu ce sa zic,pe un site de socializare eu mereu incep conversatia,iar el nu prea,imi zambeste,imi face cu ochiul pe acel site,si are incredere in mine si mi-a zis ca ii place ca-l inteleg si ca-l ascult,da like la poze pe acel site de exemplu : "O plac,dar e mai bine sa nu stie", ce ziceti de asta? Astept parerii! big grin

Răspuns Câştigător
| Tedddyy a răspuns:

Păi, şti cum se zice 'Dacă te iubeşte cu adevărat va face totul să ajungă la tine ''. Nici nu prea trebuie să pui prea multe speranţe în 'plăcerea asta ', la un moment dat cine ştie ce se poat întâmpla. Eu zic să aştepţi, să vezi ce se întâmplă. Mult succes. Fundă?

| Daiana26 explică (pentru Tedddyy):

Mai astept raspunsuriile altora, pana acum nu ti-as da funda....asteapta si vom vedea daca gasesc un raspuns mai buna! big grin

1 răspuns: