| Athospiki a întrebat:

Eu am 13 ani iar fata de care imi place 15.Mereu stam in pauza si vorbim,ea mereu ma intreaba daca ii place cum sa imbracat,mereu imi zambeste,la petreceri ma invita sa dansez cu ea,face poze cu mine si cu ea si ne simtim foarte bine impreuna, dar cateodata cand ii trimit mesaje le citeste dar nu imi raspunde.Deci ea ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| xanderblackx a răspuns:

Sincer. potoleste-te putin si nu analiza fiecare lucru in parte. depinde foarte mult ce impresie ii dai tu ei, nu invers (in cazul tau). ea fiind mai are, la varsta voastra fiecare luna in plus conteaza. intra in vorba cu ea si spune-i un lucru de genu: "sti, eu ma simt chiar bine cu tine, esti prima fata cu care, chiar imi face placere sa stau". nu trebuie sa folosesti exact fraza asta, inspira-te doar. vezi ce reactie are, atunci analizeaza in functie de reactia ei ce sanse REALE aveti sa fiti impreuna. numai bine

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pentru ca se poarta frumos cu tine nu cred ca inseamna ca te place dar nu stii niciodata. Ai putea sa o inviti in oras si vezi, sincer esti cam micut pentru ea (Diferenta de 2 ani) dar poate pentru ea conteaza

| Athospiki explică (pentru anonim_4396):

Pai am invitato in oras si a vrut si dupa aia am mers la un concert impreuna

| AndreiPiticu99 a răspuns:

S-ar putea sa te placa sau nu, sau s-ar putea sa te considere ca pe un frate asa patesc mereu eu daca vreau o relatie cu o fata ma imprietenesc cu ia si dupa ma considera ca pe un frate. intelegi ce vreausa spun. spune-i verde in fata nu e complica

| diiiiiana4cka a răspuns:

Dece te chinui, nu o poti intreba.Zii in fata, asa cel mai bine va fi.Dar e posibil ca fata sa te socoata doar de un bun prieten, si dupa ce ii zici sa devina mai rece cu tine.

| Athospiki explică:

Da faza e ca ne stim doar de la inceputul scolii ai ea imi spune lucruri intime de obicei