| Ana_5843 a întrebat:

Imi zice si mie cineva ce sa fac am vacanta de aproape 3 saptamini si... (P. S ma simt ca o placinta) sad ce sa fac atit timp cit e vacanta nu spuneti teme ca mi le-am facut

Răspuns Câştigător
| Adryanna_1259 a răspuns:

laughing nu te supara da eu vreau mai multa vacanta... pai ce sa faci thinking iesi in oras cu prieteni, razi, incearca lucruri noi, uitate la filme, chema prietene sa doarma la tine, eu cand ma plictisesc impletesc sau fac bratari ( stiu penibil )

3 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Incearca s acitesti o carte pe care ai fi vrut mai demult sa o citesti si nu ai avut timp, reciteste carti care candva ti-au placut, daca ai reviste mai vechi mai rasfoieste-le, uita-te la niste filme, iesi pe afara cu prietenii... Eu asta fac in vacantawinking

| Cypronge a răspuns:

Sectiunea dragoste si sex este destinata persoanelor ce doresc sa
posteze o intrebare sau sa raspuna la o intrebare care are de a face cu
dragostea sau sexul.
Din pacate sunt multe persoane care nu respecta categoria si posteaza
diferite intrebari ce nu au nici o relevanta, iar asta inseamna o
lipsa totala de respect.
Chiar daca dupa ce ai scris intrebarea spui scuze categoria, asta nu face ca totul sa fie bine,
sunt multe persoane ce au nevoie de un sfat sau care doresc sa ofere
un ajutor, asa ca ai si tu respect pentru persoanele din jur, daca ai
o intrebare posteazo la sectiunea care trebuie.
Nu doresc sa insult sau sa par nerespectos, dar respecta regurile.
Daca vrei respect ofera si tu la randul tau, daca vrei ajutor trebuie sa ajuti si tu.
Multumesc

Cypronge

| CarMen_6610 a răspuns:

Sexlaughing daca tot ai pus intrebarea aicilaughing