| anonim_4396 a întrebat:

Imi zice-ti va rooog cum sa sarut cu limba ar fi bun o demonstratie

P.S. ESTE URGENT

Răspuns Câştigător
| DiaaaaBlondii a răspuns:

Pur si simplu cand o saruti ..iti bagi limba in gura ei, si o sa vezii ca totul vine de la sine. Absolut totul! Nu trebuie sa fii invatat ca sa faci asta prima data ..crezi ca noi ne-am nascut invatati..fiecare a invatat cu propria initiativa pentru ca dupa cum am mai zis.o sa fii surprins dar totul e de la sine.

7 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Crede-ma ca in acele momente nu vei mai tine cont de nici un sfat si de nici o parere.In acel moment pur si simplu trebuie sa te lasi purtat de val si totul vine de la sine.Nu este greu.Te iei dupa aceea persoana si totul va fi bine.Ai sa vezi ca dupa aceea vei vedea ca ti-ai facut griji degeaba, pentru ceva foarte simplulaughing.
Totul vine de la sinehappy

| h3r a răspuns:

Ok. Cine cu cine?

| igrek a răspuns (pentru h3r):

Noi doi și pernele moi!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Du-te si culca-te ma 12 ani

| unknøwn a răspuns:

Pun pariu că părinţii tăi n-au căutat pe net demonstraţii despre cum să sărute. Şi totuşi uite că au ajuns la stadiul în care au făcut un copil.

| khwewljewew a răspuns:

Ca si cum ai linge o acadea. Gandeste-te ca limba ei este o acadea sau o inghetata.

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Vine de la sine!