| SaKuRa_4139 a întrebat:

URGENT, va rog.Deci am o mare problema... Iubitul meu zice ca eu nu stiu sa sarut, dar eu nu cred ca este adevarat.Primult meu sarut nu a fost cu el si a iesit destul de bine. Totusi, de farmecul curiozitatii voi ce vaceti cu limba la un sarut frantuzescbig grin.

Răspuns Câştigător
| Angel_8830 a răspuns:

Pai... nu exstia niste pasi asa de regula. trebuie sa saruti cu pasiune usor, cu limba incet prin maiscari circulare sau stanga-dreapta. Probabil ca tu stii sa saruti foarte bine dar poate nu saruti cu pasiune, un sarut adevarat trebuie sa fie din dragoste. Pur si simplu saruta din iubirebatting eyelashes fundita?

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Iubitul tau zice asta pentru ca el nu simte nimic cand va sarutati. Asta poate sa insemne ca sentimentele lui pentru tine nu sunt destul de profunde.

| Picasso a răspuns:

Bai incearca ca sarutul sa fie cat mai slow, sa nu fie "uscat", si sa ai limba jukusa, si nu incordata! laughing
mai sunt si dobitoci care se cred smug dar neeeaaaa