| Rockett a întrebat:

Implinesc 5 luni cu iubita si nu stiu ce sa ii spun dati-mi si mie cateva versuri frumoase dedicatii dragute cele mai frumoase primesc fundita

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Http://www.nunti-ok.ro/declaratii_si_citate.html

Indicat ar fi sa-i spui ceva din suflet, rimele n-o vor incanta.
Ai putea incepe cu :"nu credeam vreodata ca as putea sa tin la o alta persoana asa cum tin la tine, m-ai invatat sa iubesc si m-ai invatat ce inseamna sa fi iubit, te voi sustine si voi fi alaturi de tine cand vei avea nevoie; cand vei plange te voi face sa zambesti, cand vei zambi voi zambi cu tine"...mai improvizeaza pe moment!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
zii ceva ce crezi ca simti pentru ea, nu invata replici ca pe o poezie fara sa simti cu adevarat acele cuvinte..asa ca simplitatea e mult mai cautata decat falsitatea.
O zi frumoasa sa aihappy

| 7639781254 a răspuns:

Un "te iubesc" extrem de sincer, din toata inima, cred ca este cea mai frumoasa dedicatie...

| Thextruexme a răspuns:

Nu trebuie sa ii compui ceva nu vreau sa trag concluzii pentru ca nu o cunosc dar acum nu cred ca fetele mai pot fii cucerite prin pozii decat daca nu au o tentativa de sarcasm si umor.mai moderna ..Eu spun sa ii iei un usulet o floare un esti "cum ii spui tu " a mea imbratisare si mai vedeti voi big grin
Si ps "dati-mi si mie cateva versuri "imi aduce aminte de: a este pastele hai sa caut pe net o felicitare si scriu textul de pe ea prietenilor. Dar in fine.Noroc.

| AlexandraIleana a răspuns:

Heeei! Fi tu original, compune'i cateva versuri ca nu se poate sa nu te descurci o sa fie fascinanta cand va vedea ca tu le-ai compus.numai bine.

| spiridusul a răspuns:

Cand sint cu tine simt ca zbor
sant ca un nor, calator
iar cand aud chemarea ta
repede am sa fug ca sa ajung
sant mai rapid decat un fulger
cand aud chemarea ta,
vom fii doar noi doi si mii de stele
unde ne vom iubii doar noi si ele