| Dragosdoar a întrebat:

In cat timp se plictiseste un barbat de corpul unei femei si frumos fiind?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De fel berbecii se satura repede de relatii, inseamna ca nu.s bun de familie - interesant destin am in lume. Dar e bine si asa azi cu una peste 3 saptamani alta apoi cand prind urmatoarea dumnezeu stie

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un barbat nu se plictiseste niciodata de un corp frumos

| Goete a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Doar doreste si alte corpuri frumoasewinking

| Mosotti a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Aici te contrazic putin si chiar din experienta mea. Uneori aveam pofta sexuala pe alt tipar de fizic frumos, si nu ma mai excitam la aia de dinainte chiar daca arata si aia foarte bine si o placusem 2 ani.
Ca se pune problema daca sunt 20 la fel de frumoase, cand o sa vrei sa schimbi, nu sa inlocuiesti o frumoasa cu alta mai putin frumoas, sau cu alta si mai frumoasa.

Uneori iti vine sa schimbi, la asta se refera initiatorul. Nu te mai atrage pur si simplu, vezi ca arata bine dar nu te mai atrage sexual pe tine.
Iar asta nu stim nici unul daca si cand se intampla.
E o loterie.

| Simpatic a răspuns:

Se plictiseste o data si o data pentru ca sigur v-a vedea un model pe strada facelift mai bine conturat sau mai bun, dar asta nu inseamna sa dai vrabia din mana pe cioara de pe gard.

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Doar pe ascuns o da laughing oricum masina parca are valoare mai buna decat femeia, e mai scumpa si nu imbatraneste niciodata, nu tradeaza stapanul doar prinde boli cand se aprind martorii la bord. Femeia e buna pentru aia care vor stabilitate

| Ramo024 a răspuns:

Depinde de... dobitoc.

| Mosotti a răspuns:

Depinde de chimia creierului! E relativ, nu putem generaliza, poate sa o iubeasca si sa o placa o luna, poate sa o iubeasca si sa o placa 5 ani.
Sau sa o iubeasca si placa 2 ani si apoi sa nu o mai iubeasca dar sa o placa doar, permanent.
Nu se stie exact si nu se poate spune dinainte.

Crissi putin greseste, ca si de iubit nu se stie cat o iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă o iubește, niciodată. Dar asta nu înseamnă că ea nu trebuie să se mai uite și în oglindă.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de unde stii tu ca o va iubi permanent?! Tocmai asta e, ca nu se stie. Poate sa te iubeasca 1 an si apoi nu.

| tup3u a răspuns:

După 4-5 numere happy

| Denyx16 a răspuns:

Trebuia sa pui intrebarea viceversa, majoritatea barbatilor iubesc, pe cand femeile nu iubesc niciuna si nu au sentimente

| LaFIX a răspuns:

Depinde de ce stie sa faca, si de cun arata, SAU DE BANI

| Bunacfbnbv a răspuns:

Daca o iubeste, niciodata