| alexandra_2771 a întrebat:

In cateva saptamani este ziua iubitului meu iar eu sunt in pana de idei cu ce i-as putea cumpara...
vreo idee? worried

5 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Ai fi putut sa spui si cateva informatii despre el...despre ceea ce il reprezinta.si felul lui de a fi.asa am putea sa iti dam.

O bratara
Un ceas
O sapca
Un breloc cu numele voastre...

| DeeaBlondiii a răspuns:

O bratara, sau sa faci o cana sau perna sau chestii din astea in locuri speciale sa pui pe ele poza cu voi 2batting eyelashes... Sper ca te-am ajutat:*

| daminushh a răspuns:

Pai depinde.eu i-am luat prietenului meu un parfum si cand i l-am dat am aflat ca era si un parfum preferat. Incearca ceva de la Gillette cica e destul de barbatescbig grin sau un ceas sau portofel sau daca poarta o bratara/lantisor.

| Sicmao a răspuns:

Eu am de gand sa-i iau prietenei mele un tricou cu numele meu pe el si data inceperii relatiei ca sa spun asa.Nu vad de ce n-ar fi asta o idee de cadou doar sa ai in orasul tau sau prin apropiere un magazin de personalizari.Salutari!

| cris_4495 a răspuns:

Un pistol cu un glont promotional numai bun pentru...las-o balta