| AndreiG007 a întrebat:

In cateva zile imi incep viata sexuala si am o intrebare. Una singura. Am cumparat prezervative Durex Feel Thin care au circumferinta de 56mm. Cum nu am metru am zis sa le cumpar direct dupa ochi sortiment bla bla si sa vad daca sunt bune de mine. Am incercat unul singur la baie. S-a rulat super ok nu a fost strans, iar la baza nici larg. Pot spune ca era super ok. Problema este ca nu stiu daca trebuie rulat pana la capat prezervativul. La modul ca, ramasese o idee nerulat pe inelul prezervativului. E normal? Sau trebuie sa se ruleze definitiv pana la capat?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! E ok. Sunt facute pentru diferite lungimi, de asta mai ramane in capat nerulat. Bafta si felicitari pentru faptul ca te-ai gandit sa va protejati!

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Îl pui si il rulezi pana la capăt sa acopere tot penisul pana la baza.

| BebeSexologultaunn a răspuns:

Daca e prea mare il amputezi.Semnat bebica