| anonim_4396 a întrebat:

In cautare de o prietena nu e niciuna singura, in cautare sad

5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Specifica si virsta pe care o ai sau pe care astepti sa aiba prietena.Asa tu poti avea intre 12-30 de ani noi de unde sa stim citi ani ai?

| madyddd a răspuns:

Daca esti in cautare de o relatie eu nu cred ca sunt persoana potrivita. sadsad. dar daca esti de acord sa vorbim atunci ID meu e : madyd_h24. pupicihappy

| bebelotz a răspuns:

Add alexutza_dulcika_92 si vbwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba copile TPU e site de matrimoniale, disperatule du-te in viata reala si cauta acolo pana te saturi

| UpInTheSmokeTour a răspuns:

Du-te ba la gara de-aci.