| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare rog seriozitatehappy la mine in spatele blocului sta un tip de 25 de ani nu are prietena, nu stiu cum sa ma fac vazuta de el sad vreau macar o singura data sa ma observe ce sa fac?happy toata ziua stau pe geam, ma uit la el si ma gandesc la o metoda dar nu imi vine niciuna

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Pi vezi, asta e, il vei ruga sa fie subtil, cum sa afle toata zona? Daca nu faza cu scapatul e ceea ce te poate face sa il privesti in fata!

13 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Nu ne-ai zis cati ani ai...

| superdorex a răspuns:

Presupun ca nu esti singura care il cunoaste nu? Deci foreaza...cauta un intermediar care sa-i deschida ochii...sau scapa ceva pe geam si striga-l daca poate sa ti-l returneze, e un inceput nu?

| Oanaa93 a răspuns (pentru superdorex):

La astea nu m-am gandithee hee intermediar nu prea este doar vecinu de deasupra mea il stie pe fratele lui, dar asa afla toata zona si nu vreau sa se intample asta. El ii un tip mai retras asa nu prea il vezi doar daca esti cu ochii pe elhee hee

| Oanaa93 a răspuns (pentru superdorex):

Da asa estehee hee mersi happy

| superdorex a răspuns (pentru Oanaa93):

Cu placere! Ma bucur ca ti-am putut fi de folos! Oricand apeleaza la mine!

| superdorex a răspuns (pentru Oanaa93):

Pi vezi, asta e, il vei ruga sa fie subtil, cum sa afle toata zona? Daca nu faza cu scapatul e ceea ce te poate face sa il privesti in fata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita toate raspunsurile de mai sus. Daca iti place ceva in viata, il iei, pur si simplu. Te duci la gheu si ii spui ca iti este simpatic. Va plimbati, discutati, v-o puneti si daca totul iese bine va si luati.

Nu astepta sa ti se intample lucruri bune din cer pentru ca vei ramane cu asteptarea.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Invita-l la o cafea / ceai sau spune-i ca ai nevoie de ajutor ca sa faci ceva in casa. Sa NU pari "usoara", ca te trateaza ca pe o panarama. Totusi el are 25, tu 19. Ce crezi ca ar vrea de la tine? Asa de tare te mananca de nu gasesti unul apropiat de varsta ta?

Răspuns utilizator avertizat
| lavida a răspuns:

Nu il aborda tu prima pentru ca acest lucru il poate deranja, dar poti sa-l impingi un pic...
de exemplu afla ce ii place lui sa faca si programul lui...asa poti face ca intalnirea sa fie intamplatoare si nu sa pari ca ii urmaresti ...succes

| bebeusha123 a răspuns:

Daca baiatu intr-adevar vrea sa ii iesi in calea, adica daca t place sau vrea sa intre in discutie q tine, o va face el, nu trebuie sa te bagi in seama sau sa t faci mai interesanta pentru atrage atentia.Parerea mea este ca nu se vede frumos ca o fata sa se dea importanta sau sa faca tot posibilul sa ii atraga atentia unui baiat:*:*:* t pup si ai grija d tine:*

| Oanaa93 a răspuns:

Scuze 19 ani
chestia ii ca nu vreau sa ma bag in seama sau sa ii sar in ochi dar nu stiu parca imi este rusine sa ma plimb prin spatele blocului nici nu cred ca stie de existenta mea...

| alex1alex14 a răspuns:

Imbracate in ceva provocator si cauta motive pentru a te vedea cu el.