| Boy3 a întrebat:

Se poate rupe prezervativul Durex din cauza parului de pe penis?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, prezervatiul se rupe doar daca este prea mare pentru cuculetul tau! Se invarte pe cuculet in timpul sexului, pana se rupe!

| alina2k18 a răspuns:

Par pe penis?
LOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!

| Quassaar a răspuns:

Ăla este tufiș in toată regula, daca a ajuns până pe...

| Jonas94 a răspuns:

Dar până unde ai păr boss? Să nu-mi spui că ai și în capul juniorului, că nu te cred.
De la păr nu se rupe, se rupe dacă e uscată ea, și dacă are o bulă de aer înăuntru.
Mai bine, te epilezi dacă ai pilozitate foarte mare în zona intimă.
Baftă!

| toniDRA a răspuns:

Nu

| Legotm a răspuns:

Cel mai des se rupe prezervativul daca nu stii sa il pui!

| macacac a răspuns:

Se poate daca tei dai cu gel sau fixativ