| MISLO a întrebat:

In ce consta virginitatea? La băieți. Cand te dezvirginezi? Cand laci prima l. A.b.a? Sau cu o partenera?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de orientarea ta sexuala, ca Hetro când ai penetrat vag inul

| Violleta2022 a răspuns:

Dezvirginarea se produce cand ai prima partida sexuala cu penetrare.
Laba/masturbarea nu sunt considerate "sex".

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Atunci cand o sa faci prima data sex cu cineva.

| Emilian65 a răspuns:

Dezvirginarea,atat la baieti cat si la fete, se produce in timpul primului act sexual normal.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Cu o partenera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cu o partenera, autosatisfacerea nu prespune,, dezvirginare " ci doar atunci când este întreținut un act sexual real cu partenera.

| Anonimu7041 a răspuns:

Din punct de vedere biologic, dezvirginare inseamna cand iti dai preputul peste cap, gen cand iti belesti pla.
Totul aici e doar legat de mentalitate.

| 2420 a răspuns:

Eu am 29 de ani și sunt virgin deci presupun că atunci când introduci penisul în vagin...

| ciuhap a răspuns:

Destul de subiectivă tema. De obicei "virginitatea", în sensul biologic al cuvântului, ne-o pierdem cu mult înainte de primul act sexual. Dar toată lumea o folosește în loc de "ai făcut sex până acum?".